KONST / Litografier / Litografi 12422060
nr 1242 2060
Litografi
Chillida, komposition, signerad, Motivets mått: 71x51cm.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 18 mars 2019
kl 20:35:30
1.000 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
18 mar